Filtrele

 • Fiyat Aralığı
  TL - TL
 • Stok Durumu
  0
  0
  0
  0
 • Puan
  0
  0
  0
  0
  0

Vapor Tech

Vapor Tech Kanthal A1 Atomizer Teli (10m)
90,00TL

Vapor Tech Kanthal A1 Atomizer Teli (10m)0,40 mm kalınlığında, 10 metre uzunluğunda, Kanthal A1 mode..

Sepete Ekle
Vapor Tech

E sigara severlerin yakından tanıdıkları Amazzone, sadece doğal gıda katkıları kullanarak ürettikleri e likitleri ile 2016 Yılından bu yana e sigara severlerin hizmetinde. Özellikle sadece tek bir meyve aroması taşıyan e likit  içerikleriyle tanınan Amazzone gerek baskın olarak tütün gerekse meyve aroması taşıyan e likit içeirklerikleriyle meyve lezzetini e sigara cihazlarının tanklarına taşıyor.

Amazzone e likitler son yıllarda özellikle “POP” olarak bilinen meyveli e likit serisi ile tanınıp biliniyorlar. Özellikle bir n base ya da diğer aroma içerikleriyle kullanıldığında harikalar yaratan Amazzone POP likit serisinin en lezzetli çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Amazzone Blueberry (yaban mersini), Amazzone Strawberry (çilek), Amazzone Melon (kavun) ile meyve lezzetlerini yoğun bir biçimde tadabilir veya tercihinizi Amazzone’ nin tütün aromalarından yana kullanabilirsiniz. Genellikle sigara içimi atomizerlerle kullanılan Amazzone e likitleri sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacak.

Amazzone 'yi diğer e likit markaları içinde özel kılan unsurların başında üretimde son derece titiz davranması ve doğal gıda aromaları kullanması. İster tütün bazlı bir Amazzone isterseniz meyveli bir Amazzone e-likit kullanın. Marka, ürettiği hiç bir e-likit içeriğinde diacetyl ve benzeri katkı maddeleri kullanmıyor. Eğer VG (vejeteryan gliserin) oranı yüksek bir Amazzone kullanıyorsanız markanın e likit içeriklerindeki VG’ yi %100 bitkilerden elde ettiğini de ekleyelim. Bu durum Amazzone’ nin hem meyveli hem de tütünlü e likit içerikleri için geçerlidir.

Amazzone’ nin POP serisi ise e sigara kullanırken özellikle sigara içimine benzeyen bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Farklı nikotin derecelerinde %50 VG ve %50 PG oranına sahip olan Amazzone e likitler genellikle sadece tek bir meyveden oluşan aromalarıyla sizlerle. Kavun, karpuz, çilek, yaban mersini gibi farklı meyve aromalarına sahip olan Amazzone POP likit içerikleri diğer e likit içerikleriyle karıştırmanız için son derece ideal:

Amazzone’ nin tütün aromalı içerikleri de sizlere çok farklı lezzetler sunuyorlar. Bunlar arasında siyah tütün başta olmak üzere pek çok farklı - egzotik tütün aroması geliyor. Damak zevkinize önem veriyor, yoğun ve sigara içimine benzer bir deneyim yaşamak isteyen bir e sigara kullanıcısıysanız, Amazzone e likitleri mutlaka ama mutlaka denemelisiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)