Filtrele

 • Fiyat Aralığı
  TL - TL
 • Stok Durumu
  0
  0
  0
  0
 • Puan
  0
  0
  0
  0
  0

American Stars Likit

American Stars Likit

American Stars e likit Polonya’ da bulunan “Flavourtec” firması tarafından üretilmektedir. Fransa, İngiltere ve ABD, e-likit üretiminde önde gelen ülkeler arasında yer alıyor. American Stars ise marka adının aksine özellikle son yıllarda Avrupa Birliği ülkelerinden Polonya’ da  e-likit üretmeye devam ediyor. Üstelik bunu, ISO 9001 kalite standartlarına göre ve el değmeden gerçekleştiriyor. American Stars e-likit içerikleri arasında öne çıkan aromalar arasında Blue Magic, Red Indiana, R2Y2, MR Melon, Milky Mooo, Jamaican Fruits, Strawberry Cheesecake, Strawberry Fields Forever, Nutty Buddy Cookie, Big Swapple, Peache’s Peaches, Honey Hornet gibi benzersiz aroma içerikleri bulunuyor.

American Stars e-likitler genellikle sigara içimi e-sigara kullanıcılarına hitap ediyor. Farklı nikotin derecelerinde üretilen American Stars e-likitler 60 PG (propilen gliserin) ve 40 VG (vejeteryan gliserin) oranına sahipler. Bu da American Stars e-likitleri genellikle sigara içimine benzer bir deneyim yaşamak isteyen e-sigara kullanıcıları için ideal bir hale getiriyor. Eğer sigara içimi bir atomizer ile e-sigara kullanıyorsanız veya sigara içimine benzer bir deneyim yaşamak istiyorsanız, American Stars e-likiti tercih edebilirsiniz.

Günümüzde pek çok e-sigara kullanıcısı özellikle nikotin ve PG oranı yüksek olan e-likitleri nbase ile kullanma yoluna gidiyor. Eğer American Stars’ ın sizlere gerçek bir sigara deneyimini aratmayan tadı ağır geliyorsa likitleri çekinmeden bir nbase ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

Zengin aroması ve gerçek bir sigarayı aratmayan American Stars, e-likit üretiminde en yeni yöntemleri kullanıyor ve kalitesinden şaşmadan yıllardır e-sigara kullanıcıları için farklı e-likit içerikleri üretiyor. American Stars e-likitlerin arasında R2Y2 gibi e-sigara kullanıcıları arasında neredeyse bir efsane haline gelen R4Y4 aromasının bir benzerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Bunlar aromalar arasında “Blueberry Cake” (yaban mersini - kek), “Indiana Red” (Indiana Tütünü), “Honey Hornet” (Bal, Muz Ve Mısır Gevreği) gibi farklı aromaların bir araya geldiği özgün e-likit içerikleri geliyor. Eğer birden fazla aromanın bir araya geldiği e-likitlerle aranız iyiyse, American Stars size Amerikan Tarzı bir e-sigara kullanımı sunacaktır. Sitemiz elektroniksigarashop.org üzerinden tamamı orijinal olan American Stars e-likit içeriklerine ulaşabilir ve e-sigara keyfinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Tamamen üstün teknoloji üretim teknikleri, ISO 9001 kalite standartları, zengin aroma ve yoğun buhar arayan bir e-sigara kullanıcısıysanız, American Stars markalı likitlerin aromalarını denemenizi tavsiye ederiz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)